Audi A8 S Line 50 TDI L

Audi A8 S Line 50 TDI L

Opsione Baze
 • Audi design selection 4 vende
 • Sedile elektrike ngrohje/ ftohje masazh para dhe pas
 • Lane Keep Assist
 • Active Cruise Control
 • Head Up Display
 • 3x S line
 • Timon elektrik me ngrohje komanda multifunksional
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Kamera 360 grade 3D
 • Drita Full Led Matrix
 • Auto Hold
 • Keyless Entry
 • Keyless Start
 • Sistem amortizimi me ajer
 • Hapje bagazhi me buton
Informacion i përgjithshëm
€92,000
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 45,000km
Viti 2020
Motorri 3.0 - 286HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: Gri
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay