Audi A8 L

Audi A8 L

Opsione Baze
 • Lane keep assist
 • Active cruise control
 • Emergency brake assist
 • Sedile elektrike ngrohje ftohje masazh para

  dhe pas

 • Televizora te pasem
 • Bang olufesen 3d sound system
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Tavan me riveshje kamosh
 • Drita matrix led
 • Kamera parakimi 360 grade

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Informacion i përgjithshëm
€59,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 75000km
Viti 2018
Motorri 3.0-340 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: gri
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 4

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay