Audi A8 L 55 TFSI

Audi A8 L 55 TFSI

Opsione Baze
 • Dritat matrix full led para dhe pas
 • Rear seat entertainment 8′
 • Sedile elektrike ngrohje ftohje masazh para
 • Active cruise control
 • Emergency brake asssit
 • Lane keep assist
 • Tavan xhami panoramik me hapje
 • Active drive assist
 • Bagazh me hapje automatike
 • Ambient light i konfigurueshem
 • Drive dynamic select
 • Amortizim me ajer
Informacion i përgjithshëm
€140,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2023
Motorri 3.0- 340 HP3
Karburanti: Benzine
Ngjyra Brenda: e zeze
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay