Audi A6 40 TDI

Audi A6 40 TDI

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Timon me komanda multifunksional
 • Inserte druri
 • Kompiuter bordi
 • Navigator usb bluetooth
 • Sensor parkimi para dhe pas
 • Sensor dritash dhe shiu
 • Limitator shpjetesie
 • Cruise control
 • Lane keep assist
 • Frenim emergjence
 • Dritat full led para dhe pas
 • Audi drive select
 • Driver assist pack
 • Klimatizator 2 sona
 • Autohold
 • Perde elektrike
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €35,500
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 165,000km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 204 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay