Audi A6 35 TDi

Audi A6 35 TDi

Opsione Baze
 • Start-Stop
 • Keyless Entry
 • Tavan xhami
 • Kamera Parkimi
 • Sedile Lekure elektrike me Ngrohje dhe ftohje
 • Sedile me memorie
 • ECO Start/Stop
 • Driving Select (Efficiency, Comfort, Auto, Dynamic, Individual)
 • Auto HOLD
 • Sensor Parkimi
 • Sistem Navigacioni
 • Kompjuter Bordi
 • Kroskot me Ekran Digital
 • Fener LED / Bixenon
 • Stopa LED
 • Klima 2 Zona
 • Sensor Dritash
 • Sensor Shiu
 • Pasqyra me Palosje + Elektrike
 • Pasqyra me Ngrohje
 • Xhama Elektrik
 • ESP / ABS
Informacion i përgjithshëm
€24,500
Gjendja: E perdorur
Viti 2016
Motorri 2.0 - 190HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay