Audi A4

Audi A4

Opsione Baze

Sedile lëkure me ngrohje
Kilometrazh dixhital
Timon me komanda multifunksionale
Kompjuter bordi
Sensor parkimi para dhe pas
Sensor dritash
Sensor shiu
Limitator shpejtësie
Klima automatike 3 Zona
Eco Start Stop
SD Card
Radio, USB, Bluetooth, Aux
Transmision automatik Tiptronic
Levat e transmisonit të integruara në timon

Informacion i përgjithshëm
€28,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 123.000km
Viti 2016
Motorri 2.0
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay