Audi A3 TDi

Audi A3 TDi

Opsione Baze
 • Pasqyra elektrike
 • Transmision automatik
 • Drita LED
 • Sensore parkimi para dhe pas
 • Mbyllje qendrore automatike
 • Drita mjegulle
 • Timon me komanda multifunksionale
 • Kompjuter bordi
 • Limitator shpejtesie
 • Voice control
 • Klima automatike Bi Zona
 • Eco Start Stop
 • Sistem bluetoth
 • Sedile lekure – pelhure me levizje manuale
 • Bllokim i hapjes se xhamave nga pasagjeret
Informacion i përgjithshëm
€19,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 125000km
Viti 2014
Motorri 1.6 - 116HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Vishnje
Karroceria: Hatchback
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay