Jaguar XE S 180D

Jaguar XE S 180D

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Ambient Light
 • Disqe Alumini 18"
 • Dritat Full LED
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem USB
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €48,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 6000km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 180 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e kuqe
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial prapa
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay