Mercedes Benz S350 CDI

Mercedes Benz S350 CDI

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Night Vision Camera
 • CD Player
 • Cruise Control
 • Dalje Klimatizatori Prapa
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Mjegulle
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Dritat Automatike
 • Dritat Xenon Adaptive
 • ECO Start/Stop
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Kompjuter Bordi
 • Pasqyrat me Komandim
 • Sedile Elektrike
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Timon i Pozicionueshem
 • Timon Prej Lekure
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €14,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 250000km
Viti 2007
Motorri 3.0 - 235 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay