Jaguar F-Pace D180 AWD Prestige

Jaguar F-Pace D180 AWD Prestige

Opsione Baze
 • ABS, ESP
 • Sistem Alarmi
 • Disqe Alumini 19”
 • Mbeshtetese krahuPasqyre me erresim automatik
 • Bluetooth,
 • Usb,
 • CD Player,
 • Radio Kamera e pasme parkimi
 • Cruise control
 • Drita dite automatikeSensore parkimi para dhe prapa
 • Pasqyra elektrike
 • Tavan Xhami panoramik me hapje
 • Sedile me ngrohje

 

 • Sistem Navigimi
 • Kompiuter Bordi
 • Timon elektrik
 • Start-stop system
 • Klima
 • Drita mjegulle
 • Isofix
 • Riveshje e tavanit Morzine
 • Timon lekure
 • Drita led
 • Sensor dritash
 • Timon me komanda multifunksinale
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €39,900
Gjendja: E perdorur
Viti 2017
Motorri 2.0
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e bardhe (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay