Volvo XC90 D5 Momentum AWD

Volvo XC90 D5 Momentum AWD

OPSIONET STADARDE
 • Kabine Offroad Normative EURO 6 Lenda Djegese : Diesel
 • 7 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual, per Lartesine me Komandim Elektrik
 • Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore Mbeshteteset e Pasme te Kokes me Palosje Manuale
 • Airbag Anesore , Frontale dhe Perde
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure
 • Klimatizator me 2 Zona
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Sedile Lekure Moritz
 • Audio High Performance 1 AUX dhe 1 USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatik
 • Mbulese Bagazhi
 • Feneret Halogjene me Nivelues
 • Fenere Mjegulle
 • Drita Frenimi Emergjent
 • Illuminim i Kabines Mid Level
 • Pilot Automatik
 • Paralejmerues i Lenies se Korsise
 • Hill Start Assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Njohje e Shenjave te Trafikut
 • Start/Stop
 • Serbatori 71 l
 • ESC Electronic Stability Control
 • IDIS Intelligent Driver Information System SIPS Side Impact Protection System
 • Collision Mitigation Control
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Mbrojteset nga Dielli me Pasqyra Tualeti te Ndricuara
 • Pasqyra e Brendshme Fotokromatike
 • Pasqyrat e Jashtme me Palosje Elektrike
 • Tapete Kembesh
 • Pragjet e Dyerve Metalike me Mbishkrim Volvo
 • Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Paralajmerues
 • Maskarino ne Ngjyre te Zeze me Shkelqim
 • Dy Marmita me Veshje Kromi
 • Disqe 19” Alumini “Momentum” 235/55 R19
 • Sistem Monitorimi i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • City Safety System
 • Home Safe Lighting
 • ISOFIX per femijet
OPSIONET SHTESË
 • Ngjyra Osmium Grey Metallic
 • Sediljet Lekure Moritz Anthracite
 • Disqe Alumini 20 5- Double Spoke MATT

 

 Paketa Versatility

 • Keyless Entry
 • Prize 12V ne bagazh
 • Pasqyrat te jashtme dhe te brendshme foto kromatike
 • Palosje e kokave te sediljeve te pasme

 

Paketa Winter 2

 • Sediljet e para me ngrohje
 • Sediljet e pasme me ngrohje
 • Timon me ngrohje
 • Sprucatoret e xhamit te parme me uje te ngrohte

               

  Paketa PARK ASSIST

 • Sensore parkimi para dhe prapa
 • Kamera e pasme parkimi

 

Paketa BUSSINES

 • Sistem navigimi 3D
 • Integrim per Smartphone
 • Audio Harman Kardon

 

 • Sedilja e shoferit elektrike
 • Zgjatje e suportit te gjurit per sediljet e para
 • Suporti lumbar me 4 menyra
 • Klime 4 zona automatike
 • Xhama te pasem te erret
 • Rrjete mrojtese e bagazhit
 • Prize e pasme 230 V
 • CD player
 • Ngrohje ne parkim me kohe mates
 • Ndarje e bagazhit ne 2 pjese
 • Xhami perpara me rezistence
 • Ndricim I larte I interiorit
 • IntelliSafe Surround – BLIS – Blind Spot Information System, Rear Collision Warning & Mitigation,
 • Cross Trafic Alert
 • Drive mode setting
 • DAB
 • Pa emblemat e pasme
 • Timon sportiv
Informacion i përgjithshëm
€63,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 94088km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 235HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Osmium Grey
Ngjyra Brenda: Moritz Amber
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (month)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay