Volvo XC90 T8 Inscription Plug-In Hybrid #Selekt

Volvo XC90 T8 Inscription Plug-In Hybrid #Selekt

Opsione Baze
 • Modeli : XC 90 Off-Road Inscription 7 Vende
 • Motorri : T8 Hybrid 320HP + 87HP
 • Normative EURO 6
 • Lenda Djegese : Benzine + Hybrid
 • 7 Vende
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Suport i Lumbarit me 4 Pozicione Elektrike
 • Park Assist Prapa
 • Mbeshtetese Krahu dhe Konsole Qendrore
 • Timon me Komanda Multifunksional Lekure
 • Bagazhi me Hapje Automatike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lekure Agnes Nappa
 • Paneli Instrumentave te Kroskotit 12.3’’ me Ngjyra
 • Larje Feneresh
 • Sistemi Drejtimit Drive Mode Elektrik me Modalitete Personale dhe Hill Descent Control
 • Feneret LED Automatike
 • Illuminim i Kabines
 • VDDM Sistem Nivelues i Dritave LED
 • Logo “Inscription” tek Kokat e Sedileve
 • Modul “Inscription” ne Ekran
 • Grila “Inscription” Para
 • Celesi me Pult me Logo “Inscription” i Veshur me Lekure
 • Inserte Dekori Metalike ne Kroskot
 • Konsole Qendrore e Siperme me Illuminim High Level
 • Marmida te Integruara Prapa “Pipes”
 • Shina Ne Cati
Opsione Shtese
 • Radio Dixhitale - DAB
 • Amortizim me Ajer dhe Shasi me Kontroll Aktiv 4C
 • Bower & Wilkins Diamond Surround Sound
 • Cross Traffic Alert
 • Dritat Full LED
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Head Up Display
 • IntelliSafe Assist – Pilot Assist & Adaptive Cruise Control
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera 360 Grade
 • Keyless start
 • Lares feneresh
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa me palosje elektrike
 • Ngrohje e zgjatur pas fikjes se motorrit
 • Paketa Business Pro
 • Paketa Driver Assist
 • Paketa Light
 • Paketa LUXURY SEATS
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Pasqyrat te jashtme dhe te brendshme foto kromatike
 • Prize 12V ne Bagazh
 • Sedile e Pasagjerit me Zgjatje
 • Sedile e Shoferit me Zgjatje Elektrike
 • Sedile Klimaterike Para
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sedilet Para me Support Lumbari Elektrik
 • Sediljet e pasme me ngrohje
 • Sistem Keyless Entry
 • Smartphone Integration (Apple Carplay - Android Auto)
 • Timon me ngrohje
 • Timon Prej Lekure
 • Timon Sportiv
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €59,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 105,050km
Viti 2018
Motorri 2.0 - 407 Hp
Karburanti: Plug-in Hybrid
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: Amber
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay