Aston Martin Vantage

Aston Martin Vantage

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Hand Built In England
 • Frenë dore elektrike
 • Kamera e pasme parkimi
 • Drita Xenon
 • Modalitet Sport per guide
 • Sensore parkimi para dhe pas
 • Timon me komanda multifunksional
 • Sedile elektrike me memorie
 • Navigator
 • AUX
 • Klimatizator me 2 zona
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €59,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 50,000km
Viti 2010
Motorri 4,7 - 435 Hp
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Coupe
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Dyert: 3
Ulese: 2

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay