Audi A7 S-Line Quattro

Audi A7 S-Line Quattro

Opsione Baze
 • -Sedile S line me memorie dhe fryrje-Sedile me ngrohje-Klima me 4 zona

  -Ekran navi i madh

  -Sensor parkimi

  -Drita ambientale

  -Kamer parkimi me 2 mode

  -Line assist

  -Limitator shpejtesie

  -Pasqyra me palosje plus ngrohje

  -Xhama te zinj te pajisur m leje para, mbrapa dhe termik

  -Bagazhi me hapje dhe mbyllje me buton

  -Buton sport- comfort -efficency-dynamic dhe individual

 • -Fener full led bi xenon plus inteligjent-CD,DVD,AUX,BLuetooth,Video motion-Start and stop

  -Keyles and go

  -Keyles entry

  -Detaje inoksi S line

  -Speed limit display

  -Auto holding

  -Sensor shiu

  -Sensor dritash

  -Tavan xhami panoramik me hapje

  -Disqe 20 S line

  -4 goma Michelin pilot sport 4s

  -Drita mjegulle

  -Supply heater

Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €37,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 189,000km
Viti 2016
Motorri 3.0 - 325 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Jeshile
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay