Volvo S60 T4 R-Design

Volvo S60 T4 R-Design

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Tapiceri lëkurë Nappa /Stof
 • Ekran i shoferit prej 12 inç
 • CleanZone
 • Kontroll klime elektronik
 • Sistem Audio me performance te larte
 • Timon Lekure
 • Mbeshtetje mesore me 4 menyra multi-drejtimesh
 • Dysheme prej tekstili R-Design, Charcoal
 • Audio Dixhitale Broadcasting (DAB)
 • Sensor Lageshtie
 • Niveli i larte i ndriçimit të brendshem
 • Zbukurim Alumini Metal Mesh
 • Integrim Smartphone
 • Kontrolli aktiv i zhurmës EOE (Enhancement Order Order Engine)
 • Mbrojtese e diellit me ndricim
 • Sedilje e rregullueshme e shoferit manualisht me ngritje elektrike
 • Sedilja e shoferit elektrike me funksion me memorie
 • Palosje e fuqisë së mbështetësve të pasme
 • Palosje e mbajtesve te kokes pas
 • Ngrohje me klime gjate kohes kur makina eshte ne parkim
 • Komandime tek timoni
 • Kontroll zanor
 • Sedilje te parpara sport
 • 2 lidhje USB
 • Lidhje me Bluetooth
 • Xhep rrjete perpara
 • Pragu i derës së Volvo, alumini
 • Volvo On Call
 • Sistem Informacioni Inteligjent per Shoferin
 • Telekomanda e çelësit , Lëkurë
 • Keyless Entry me telekomande ne miniature dhe hapje dhe mbyllje te bagazhit pa prekje
 • Mbajtja e makines brenda vijave rrugore
 • Sips TM Sistem Mbrojtes
 • Dritaret anësore të temperuara
 • Sistem mbrojtes ndaj demtimeve Whips
 • Airbag per shoferin dhe pasagjerin
 • Sistem Alarmi
 • Collision Mitigation
 • Sistemi indirekt i monitorimit të presionit të gomave (iTPMS)
 • Rripa sigurimi me para tensionues
 • Informacion per shenjat rrugore
 • Mbyllje automatike e derës
 • Airbag per pasagjerin
 • Dritë e frenave emergjente dhe paralajmërim për rrezikshmëri
 • ISOFIX- ne sediljet e pasem
 • Limitues i shpejtësisë
 • Kujtese per rripin per te gjitha uleset
 • Paketa e ndihmës së parë
 • Kit per levizshmeri te perkohshme
 • Trekëndësh paralajmërues
 • Përgatitja për alarm
 • Shasi sportive
 • Drita Led
 • Marrmita dyshe te integruara
 • Dritare anësore me shkëlqim të lartë të zi
 • Parakolp I lyer, R-design
 • Grilë R-Design me insert të zi me shkëlqim të lartë dhe kornizë metalike prej mëndafshi
 • Drita frenimi te pasem me pozicionim te larte
 • Sensus Navigation
 • Asistence parkimi pas
 • Cruise control
 • Frena me asistente per malore dhe ndalim automatik
 • Teknologji Start/Stop
 • Sensor shiu
 • Slippery Road Alert and Hazard
 • Pasqyrat e brendshme dhe të jashtme automatike me zbehje
 • Personalizimi I pozicionimit te timonit elektrik
 • Disk Alumini 18″ 5-Double Spoke Matt Black Diamond-cut
Opsione Shtese
 • Paketa Intellisafe Pro
 • Adaptive Cruise Control
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Disqe Alumini 19"
 • Drita Mjegulle LED
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Impiant Audio Harman Kardon
 • IntelliSafe Surround
 • IntelliSafe Surround – BLISS
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Levat e Nderrimit te Marsheve ne Timon
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa me palosje elektrike
 • Mbyllje elektrike per dyert e pasme per femijet
 • Mbyllje sekrete e kasetes ne kroskot
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Versatility Pro
 • Paketa Winter
 • Perde ne Dritaret e Pasme
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Sistem Keyless Entry
 • Timon Sportiv
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €49,405
€36,042
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 190 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: Fusion Red
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Sedans
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: FWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay