Audi Q5 TDI Quattro

Audi Q5 TDI Quattro

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Quattro (kater rrotat active)
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Sensore dritash
 • Start/Stop
 • Audi Drive Select
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Autohold
 • Sistem Navigimi
 • Cruise Control
 • LImitator shpejtesie
 • Pasqyrat elektrike
 • Bluetooth
 • Hill Asssit
 • Bi Xenon
 • Dritat e dites Led
 • Cd Player
 • Disqe Alumini 17”
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€32,600
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 140,000km
Viti 2017
Motorri 2.0
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay