Volkswagen Caddy Max

Volkswagen Caddy Max

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Cd-player
 • Media Player,
 • Navigator
 • Sedilje me ngrohje para
 • Klima automatike
 • Cruise control
 • Dritare elektrike
 • Timon elektrik
 • Sensor shiu
 • Goma dimri me disqe 16”
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
€13,700
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 170,000km
Viti 2014
Motorri 2.0 - 140 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Blu
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay