Land Rover Discovery SDV6 HSE

Land Rover Discovery SDV6 HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Terheqje 4×4
 • Kamera Parkimi e Pasme + Sensore Parkimi
 • Paneli Instrumentave TFT Digitial
 • Sistem Navigacioni In Control Touch Pro
 • Ekran me Prekje 10″
 • Bagazhi Me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Dritat Full LED
 • Dritat e Pasme Full LED
 • Ndezje Me Buton Start/Stop
 • Sistem Audio Meridian 380W
 • Disqe Alumini 20″
 • Riveshje e Tavanit Ebony Morzine
 • Pasqyrat e Jashtme me VeteErresim
 • Suspensione me Ajer dhe Nivelim

 

Opsione Shtese
 • 7 vende
 • Adaptive Cruise Control
 • Adaptive Terrain Response
 • Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing
 • Disqe Alumini 21"
 • Drita Mjegulle LED
 • Dritat Full LED
 • Ionizim I Ajrit te Kabines
 • Kamera 360 Grade
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €69,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 23,500 km
Viti 2020
Motorri 3.0 - 306 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 7

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay