Ford C-Max

Ford C-Max

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Bluetooth/Usb/
 • Cruise control
 • Limitator Shpejtesie
 • Drive Mode Select
 • Kompjuter Bordi
 • Xhama elektrik
 • Disqe 16”
 • ABS/ESP
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €11,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 40,000km
Viti 2016
Motorri 1.5 - 105 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Kalkulatori Financiar
Çmimi i automjetit ( €)
Norma interesit (%)
Periudha (muaj)
Paradhënie ( €)
Llogarit
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay