Ford Focus

Ford Focus

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
 • Hill start assist
 • Bluetooth/Usb/
 • Cruise control
 • Limitator Shpejtesie
 • Drive Mode Select
Opsione Shtese
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €11,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 40,000km
Viti 2018
Motorri 1.5 - 95 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: gri
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: Compact
Trasmisioni: Manual
Tipi Auto
Rrota aktive: diferencial para
Dyert: 5
Ulese: 5

  Emri (*)

  Email (*)

  Numer telefoni

  Subjekti

  Kalkulatori Financiar
  Çmimi i automjetit ( €)
  Norma interesit (%)
  Periudha (muaj)
  Paradhënie ( €)
  Llogarit
  Monthly Payment
  Total Interest Payment
  Total Amount to Pay