Volvo XC40 D3 Inscription AWD

Volvo XC40 D3 Inscription AWD

Opsione Baze
 • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
 • Klimatizator Automatik me 1 Zone Temperature
 • Clean Zone AQS
 • Klimatizim i Zgjatur pas Fikjes se Motorrit
 • Mbyllje Qendrore
 • Xhamat Anesore dhe te Pasem te Temperuar
 • Navigator Sensus, Sensus Connect  High Performance Sound 8 bokse
 • Ekran Dixhital 12.3” per Instrumentat
 • Sedilja e Shoferit me Komandim Manual
 • Sedilja e Pasagjerit me Komandim Manual
 • Rregullim Elektrik me 4 Menyra per Mesin
 • Mbeshteteset e Kokes ne Sediljen e Pasme Fikse
 • Inserte Dekori “Drift Wood”
 • Pasqyra Kortezie me Ndricim tek Mbrojteset nga Dielli
 • Timon me Veshje Lekure dhe Insert Dekori, me 3 Krahe
 • Koka e Leves se Marshit prej Kristali
 • Pasqyra e Brendshme me Erresim Manual
 • Tapete Kembesh prej Stofi, Inscription
 • Pragjet e Dyerve Para Metalike, Inscription
 • Pragu i Bagazhit me Pjese Mbrojtese Metalike
 • Maskarino Inscription
 • Shirit Zbukurues ne Pjesen e Poshtme te Driatreve Anesore
 • Ndricim Ambienti High Level
 • Mbajtes Bilete Parkimi
 • Varese per Çante tek Sirtari i Kroskotit
 • Varese per Veshjet ne Bagazh
 • Mbajtes i Posacem ne Kroskotin Qendror per Mbeturinat, i Levizshem
 • Kit Riparimi Gome
 • Canta e Ndihmes se Shpejte
 • Trekendesh Emergjence
 • Shtroje Gome ne Bagazh
 • Shina me Shkelqim te Integruara ne Cati
 • 2 Marmita te Integruara
 • Pasqyrat e Jashtme ne Ngjyren e Automjetit
 • Fenere Mjegulle
 • Stopat e Pasem LED
 • EBL Drite Emergjente Frenimi
 • Mbrojtese Silver ne Pjesen e Poshtme te Parakolpit dhe Prapakolpit
 • Kufizues Shpejtesie i Adaptueshem
 • Pilot Automatik
 • Collision Mitigation Support, para
 • Asistent per Ruajtjen e Korsise
 • Sensore Parkimi Prapa
 • Sistemi i Drejtimit me Asistence te Personalizuar
 • Drive Mode Settiings
 • Hill start assist
 • Hill Descent Control
 • Sensor Shiu
 • Airbag Ballore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore per Shoferin dhe Pasagjerin Para
 • Airbag Anesore Perde, Para dhe Prapa
 • Airbag per Gjurin e Shoferit
 • Celes per C’aktivizimin e Airbag te Pasagjerit Para
 • Audio High Performance
 • 2 USB, Para dhe Prapa
 • Tregues i Tabelave Rrugore ne Ekran
 • Funksion Komandues Zanor
 • Shasi Dinamike
 • Kapaciteti i Serbatorit 54 l
 • Serbator per AdBlue
 • Disqe 18” Alumini Black Diamond Cut me 6 Krahe, 235/55 R18
 • Sistem Monitorues i Presionit te Gomave
 • Manual Dixhital Perdorimi
 • Feneret LED Midrange
 • Sediljet Para me Mbrojtje per Zverkun
 • Paratensionues Piroteknik per Rripat e Sigurimit
 • Sistem Inteligjent Informacioni per Shoferin
 • Timon Multifunksional
 • Start/Stop
Opsione Shtese
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • Disqe Alumini 19"
 • Fshireset e Xhamit Para me Ngrohje
 • Gomë Rezerve Mini
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Paketa Park Assist
 • Paketa Winter
 • Paketa Xenium
 • Sedile me Ngrohje Para
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €50,100
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 2.0 - 150 HP
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Onyx Black)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Financing calculator
Vehicle price ( €)
Interest rate (%)
Period (muaj)
Down Payment ( €)
Calculate
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay