Toyota Land Cruiser 200 V8

Toyota Land Cruiser 200 V8

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Cruise Control
 • Asistent parkimi me sensore para dhe pas
 • CD Player
 • Dritat Full LED
 • Forward Collision Warning
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Paketa e sigurise: CBC EPAS ETC DCS RSC ABS EBD
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Pedana e brendshme e ndiçuar
 • Pre-collision brake assist
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ftohje
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Audio JBL Premium
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem Surround Camera 360*
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Tavan Xhami me Hapje
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €109,000
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2020
Motorri 4.5 - 249 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: Kafe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Financing calculator
Vehicle price ( €)
Interest rate (%)
Period (muaj)
Down Payment ( €)
Calculate
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay