Range Rover Velar SE D180

Range Rover Velar SE D180

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • All Terrain Progress Control
 • Ambient Light
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blis - Blind Spot Information System
 • Disqe Alumini 20"
 • Dritat Full LED Matrix
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Lane Departure Warning
 • Ndezje Start/Stop
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Riveshje e Tavanit Morzine
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Bluetooth
 • Sistem Keyless Entry
 • Sistem Navigacioni
 • Sistem Surround Camera 360*
 • Sistem USB
 • Sistemi Drejtimit Elektrik
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €82,900
Gjendja: E Re
Viti 2019
Motorri 2.0 - 180 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: Eiger Grey
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Financing calculator
Vehicle price ( €)
Interest rate (%)
Period (muaj)
Down Payment ( €)
Calculate
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay