Range Rover Velar D180S

Range Rover Velar D180S

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Dynamics
 • Adaptive Terrain Response
 • Ambient Light
 • Disqe Alumini 20"
 • Dritat Full LED
 • Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet
 • Impianti Audio 380W Meridian
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile me Ngrohje
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Tavan Xhami Panoramik Fix
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €59,900
Gjendja: E perdorur
KM te pershkruara: 6000km
Viti 2019
Motorri 2.0 - 180 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Financing calculator
Vehicle price ( €)
Interest rate (%)
Period (muaj)
Down Payment ( €)
Calculate
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay