Range Rover Sport HSE

Range Rover Sport HSE

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Adaptive Terrain Response
 • Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike
 • Blis - Blind Spot Information System
 • Disqe Alumini 21"
 • Dritat Full LED Matrix
 • Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual
 • Kamera e Pasme Parkimi
 • Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona
 • Paneli In Control Touch Pro Duo
 • Pasqyrat me Palosje Elektrike
 • Sedile Elektrike
 • Sedile me Ngrohje
 • Sensore Parkimi Para dhe Prapa
 • Set Tapete
 • Sistem Audio Land Rover
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistem Navigacioni
 • Suspensione me Ajer me Vetenivelim
 • Tavan Xhami Panoramik me Hapje
 • Timon i Pozicionueshem Elektrik
 • Xhama te Erret
Informacion i përgjithshëm
Çmimi €93,900
Gjendja: E Re
KM te pershkruara: 0km
Viti 2019
Motorri 3.0 - 245 Hp
Karburanti: Diesel
Ngjyra Jashte: e zeze (Santorini Black) (metallic)
Ngjyra Brenda: bezhe
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Financing calculator
Vehicle price ( €)
Interest rate (%)
Period (muaj)
Down Payment ( €)
Calculate
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay