Audi RSQ8

Audi RSQ8

Opsione Baze
 • 6 Airbag
 • Drita Mjegulle Prapa
 • Timon me Komanda Multifunksional
 • Mbyllje Qendrore me Pult
 • Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa
 • ISOFIX
 • Sensore Shiu
 • Drite Frenimi Prapa
 • Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit
 • Pasqyrat me Komandim
 • Mbeshtetese Krahu Para
 • Kompjuter Bordi
Opsione Shtese
 • Active Roller Stabilisation
 • Adaptive Air Suspension
 • Adaptive Cruise Control
 • Ambient Light
 • Audi Drive Select
 • Automatic Traction Control
 • Disqe Alumini 23"
 • Dritat Automatic High Beam Assist
 • Dritat Full LED Matrix
 • Head Up Display
 • Inserte Carbon
 • Kamera 360 Grade
 • Karikimi Wireless për smartphone
 • Klimatizator Automatik Zonal 3 Zona (Prapa)
 • Pre Sence Front
 • Rs Ceramic Brakes
 • RS Dynamic Package Plus
 • Sedile Elektrike
 • Sedile Elektrike me Memorie
 • Sedile Lëkure
 • Sedile me Ftohje Para
 • Sedile me Masazh
 • Sedile me Ngrohje
 • Sedile Sportive
 • Sistem Audio Bang & Olufsen 3d
 • Sistem Lane Keep Assist
 • Sistemi Soft Close
Informacion i përgjithshëm
Gjendja: E Re
Viti 2020
Motorri 4.0 - 600 HP
Karburanti: Benzine
Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)
Ngjyra Brenda: e zeze
Karroceria: SUV
Trasmisioni: Automatike
Tipi Auto
Rrota aktive: AWD
Dyert: 5
Ulese: 5

Emri (*)

Email (*)

Numer telefoni

Subjekti

Financing calculator
Vehicle price ( €)
Interest rate (%)
Period (muaj)
Down Payment ( €)
Calculate
Monthly Payment
Total Interest Payment
Total Amount to Pay