Vlerso Mjetin Tuaj

Te duhet nje makine E RE?

Mektrin-Motors vlereson mjetin tuaj te perdorur per nje mjet te ri. Ju ,sipas formularit perkates , mund te na dergoni te dhenat e mjetit dhe ne do te shikojme dhe japim nje vleresim korrekt per mjetin tuaj.Te gjithe klientet e Mektrin-Motors mund te kene mundesine te operojne ne baze te ketij formular duke sjelle keshtu nje risi per tregun shqiptar te automjeteve.

Vleresimi behet si per nje mjet te ri ashtu dhe per nje mjet tjeter te perdorur. Edhe ne rastin e  vleresimit te mjetit vlejne parimet e transparences se Mektrin-Motors, fale te cileve kemi fituar besimin ne kohe te klienteve tone.

Duke qene se jemi te vetmit aktualisht ne treg qe ofron kete sherbim, vleresimi i mjetit behet ne menyre te qarte, bazuar ne parametrat objektive dhe oherent me faqjet zyrtare si www.autoscout24.it, www.autoscout24.de, www.mobile.de dhe revistave prestigjoze te tregut te automjeteve sic eshte Quattroruote. Kriteret vleresuese jane modeli, km e pershkruara, viti i prodhimit, opsionet e shtuara, ngjyra e jashtme dhe e brendshme etj.

Per te marre nje kuotim online , mjafton te zgjedhesh mjetin (e re ose e perdorur) qe doni te blini, dhe te hyni ne skeden e detajuar dhe permbushur te gjitha kerkesat shenuara.

Kliko per te kerkuar vlersimin e mjetit

Sherbime

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.