RANGE ROVER VELAR

BESOJINI INSTIKTEVE TUAJA !

Zbulo me shume

RANGE ROVER SPORT

Range Rover me i suksesshem, tashme me i bukur se kurre.

Zbulo me shume

JAGUAR F-Pace

MAKINA E VITIT 2017 !

Zbulo me shume

JAGUAR E-Pace

SUV-i i pare KOMPAKT i familjes Jaguar.

Zbulo me shume

VOLVO XC60

E ARDHMJA E SIGURISE !

Zbulo me shume

VOLVO XC40

Ju prezantojme SUV-in tone te pare KOMPAKT !

Zbulo me shume

RENAULT TRUCKS

Zbulo me shume

VOLVO TRUCKS & BUS

Zbulo me shume

Mbi 100 mjete te reja dhe te perdorura ne gjendje, te gatshme per dorezim!

Test Drive

Provo nje makine qe te pelqen...

Rezervo Test Drive

Vleresim Mjeti

Kthe makinen tende qe ke ne perdorim...

Kerko Vlersim

Financim Leasing

Financojme pjesen e mbetur.

Llogarit Kestet

Test Drive

Test drive eshte shume e rendesishme perpara se te merni nje makine. Kjo eshte mundesia juaj me e mire per t'u siguruar qe ju te jeni te kenaqur dhe per te pare nese makina qe do te merni ti plotesoje te gjitha nevojat tuaja. Nese jeni duke blere nje makine te perdorur testi i makines do ishte akoma me shume i rendesishem ne menyre qe te shikoni nese makina eshte ne gjendje optimale apo jo.

Disa pika qe duhet te keni parasysh kur beni nje Test Drive

  • Qendroni pr me shume se 30 minuta ne makine ne te gjitha llojet e rrugeve.
  • A mund te hyni dhe dilni lehtesisht nga makina?
  • A mund te rregullohet lehtesisht sedilja per nje ngarje te rehatshme?
  • Provoni te parkoni makinen ne disa hapesira te ndryshme.
  • Merni femijet per te pare nese ata do ndihen rehat.
  • A ka hapesire te mjaftueshme per bagazhet tuaja.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800