Previous Next

Jaguar F-Pace (Narvick Black)

Nëse do të perdorni nje Jaguar F-Pace të mahnitshme, ju do te gaboheni nese mendoni se do të merrni një Coupe sportive klasike angleze. Në vend të kësaj, ju do të merrni një performance luksoze dhe të lartë Off-Road.

Ky SUV elegant është një ndërthurje shumë sportive dhe është projektuar për përdorim në rrugë, ku mund të vlerësoni plotësisht trajtimin e shkathët dhe performancën e gjallë.

  • Motorr 2.0 L Diesel
  • 5 Vende, 4 Porta
  • Fuqia 180 hp
  • Sensore Parkimi Prapa
  • Transmision Automatik me 8 Shpejtesi
  • Funksion Lane Departure Warning
  • Funksion ECO Start/Stop
  • Klimatizator Automatik Zonal Para

Përfitimet nga Jaguar F-Pace me Qera.

Do te keni mundesine te perjetoni nje aventure me Makinen e Vitit 2017 dhe Makinen me Design me te bukur 2017. Ne ofrojmë norma të përballueshme për flotën tonë premium. Marrja me qira e një makine është bërë e thjeshtë dhe e përshtatshme per ju. Ne baze te kerkeses tuaj ne mund te mundesojme aksesore shtese me kerkese paraprake.

Udhetoni ne menyre premium dhe paguani ne menyre ekonomike, vetem tek Mektrin Motors !    

Tarifat: 

Marka

Jaguar

Modeli

F-Pace

Qera Ditore

 € 150 / dite

Qera mbi 5 dite

 € 120 / dite

Qera mujore

 € 100 / dite

 

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800