Previous Next

Range Rover Evoque (Santorini Black)

Përjetoni guiden me nje Range Rover Evoque nga Mektrin Motors. Pavarësisht nga kushtet atmosferike apo terreni, ky automjet luksoz do t'ju mbajë të sigurt ndërsa e drejtoni në stilin tuaj.

Me komoditet dhe aftësi të pabesueshme, një Range Rover ofron një makinë me të vërtetë unike.

  • Motor 2.0 L Diesel
  • 5 Vende, 4 Porta
  • Fuqia 150 hp
  • Sensore Parkimi Prapa
  • Klimatizator Automatik Bi-Zonal
  • Transmision Automatik, 4x4
  • Funksion ECO Start/Stop
  • Funksion Lane Departure Warning

Përfitimet nga Range Rover me Qera.

Për aventurën tuaj të ardhshme urbane ose të jashtme merrni me qira një Range Rover ne Mektrin Motors shpk. Ne ofrojmë norma të përballueshme për flotën tonë premium. Marrja me qira e një makine është bërë e thjeshtë dhe e përshtatshme per ju. Ne baze te kerkeses tuaj ne mund te mundesojme aksesore shtese me kerkese paraprake.

Udhetoni ne menyre premium dhe paguani ne menyre ekonomike, vetem tek Mektrin Motors !

Tarifat:

Marka

Land Rover

Modeli

Evoque

Qera Ditore

 € 120 / dite

Qera mbi 5 dite

 € 100 / dite

Qera mujore

 € 80 / dite

 

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800