Previous Next

Udhetoni me Volvo V40 me qera. Ky mjet eshte jashtëzakonisht praktike. Mbështetja e ulët e saj sportive dhe qëndrimi i gjerë sigurojnë që V40 të bëjë një përshtypje të mrekullueshme.

Previous Next

Nëse do të perdorni nje Jaguar F-Pace të mahnitshme, ju do te gaboheni nese mendoni se do të merrni një Coupe sportive klasike angleze. Në vend të kësaj, ju do të merrni një performance luksoze dhe të lartë Off-Road.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800