Mjet Zvendesues

Keni probleme me makinen tuaj? Ju duhet ta rregulloni ate por nuk keni me se te levizni? Mektrin-Motors eshte servisi qe do ju mundesoj nje sherbim te shpejte dhe cilesor dhe ne kohen me te shpejte. Pervec mjetit zevendesues, ne rastin e riparimit te mjetit aktual, Mektrin-Motors ofron edhe sherbimin e Mjetit me Qera. Pra ju mund te merni nje makine tjeter me qera per sa kohe mjeti juaj do te jete ne servisin tone. Mektrin-Motors e ofron kete sherbim per ti ardhur ne ndihme klienteve ne menyre qe te mos bllokojne punet e perditshme gjate kohes se servisit te makines.

Sherbime

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800

© 2017 Mektrin Motors. All Rights Reserved. Designed By Oxygen Web Studio

Please publish modules in offcanvas position.