Vlerat Tona

Vlerat Tona

Grupi Mektrin Motors dhe punonjësit e saj orientohen çdo ditë nga një sërë vlerash që shërbejnë si bazë për mënyrën se si veprojmë.

 

1. Pasioni për Përsosmëri

Për të qenë më të mirët, gjithë kohën.

2. Fokusi ndaj Klientit

Ne sigurojmë që çdo klient te jete i kënaqur.

3. Teamwork

Ne promovojmë një mjedis të bashkëpunimit dhe respektit.

4. Ndershmëri

Ne jemi profesionistë, etikë, të sinqertë dhe të përgjegjshëm.

5. Gatishmëria për t'u rritur

Ne vazhdimisht krijojme dhe përmirësojmë.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800