Etapat e dorezimit te mjetit pas shitjes

Gati për të shkuar në shtëpi me automjetin tuaj të ri…

Ne kujdesemi që eksperienca juaj në Mektrin Motors të jetë e paharrueshme.

Të përpiktë në datën e dorëzimit, ju do ta gjeni makinën tuaj të re në gjëndje perfekte, të kompletuar me të gjithë dokumentacionin e nevojshëm dhe gati për të provuar adrenalinën.

Asnjë klient nuk është njësoj, ndaj dhe asnjë dorëzim nuk do të jetë njësoj.
Një mini-festë e ngrohtë, organizuar vetëm për ju, ju pret përpara se të niseni në aventurën tuaj të re, me mjetin tuaj të ri.

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800