Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC40 XC40 D3 Momentum 2.0l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile Elektrike me Memorie  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Disqe Alumini 18"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Sedile Gjysem Lekure 
Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet  Dritat Full LED 
Sedile Comfort  Drita Mjegulle 
Drita Mjegulle LED  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 997

Gjendja: E Re

Viti: 2019

Engine size: 2.0 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e kuqe (Fusion Red) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike (8+1)

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 45,550 EUR

Oferta Jonë: € 41,900 EUR

Seller Information

Name: Elvis

Username: Elvis

Phone: +355672028404

Email: e.seko@mektrin.al

QR Code

Volvo XC40 XC40 D3 Momentum  € 45550 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/997/mektrin-auto/volvo

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800