Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Volvo XC60 D3 Business Plus 2.0l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  8 Airbag 
Sedile me Pozicionim Manual  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 17"  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik Adaptiv  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Frenim Automatic i Emergjences ne Qytet 
Dritat Xenon   Drita Mjegulle 
Drita Mjegulle LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 996

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 49900 km

Viti: 2017

Engine size: 2.0 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Saville Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 28,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Volvo XC60 D3 Business Plus € 28900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/996/mektrin-auto/volvo/xc60

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800