Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz ML Class 190kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Sedile Lekure Premium  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Pilot Automatik Adaptiv  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7  Dritat Full LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 995

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 174000 km

Viti: 2012

Motorri: 190 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu e erret (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 27,500 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz ML Class € 27500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/995/mektrin-auto/mercedes/ml-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800