Te dhenat e mjetit

Stampa

Audi A4 S-Line 2.0 TDi Quattro 1987l 130kW

Pajisje

Opsione Baze
- 6 Airbag - Sedile me Pozicionim Manual 
- Drite Frenimi Prapa - Drita Mjegulle Prapa 
- Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit - Timon me Komanda Multifunksional 
- Klimatizator Manual - Xhama Elektrike Para 
- Xhama Elektrike - Mbyllje Qendrore 
- Mbyllje Qendrore me Pult - Pasqyrat me Komandim 
- Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa - Mbeshtetese Krahu Para 
- ISOFIX - Sensore Shiu 
Opsione Shtese
- Sistem Navigacioni - Pasqyrat me Palosje Elektrike 
- Sensore Parkimi Prapa - Xhama te Erret 
- Disqe Alumini 19" - Sistem Bluetooth 
- Pilot Automatik - ECO Start/Stop 
- Dritat Xenon  - Drita te Dites LED 
- Dritat Automatike 

Informacion i Pergjithshem

Id: 991

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 180000 km

Viti: 2013

Engine size: 1987 l

Motorri: 130 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: gri

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 18,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al