Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Audi A4 S-Line 2.0 TDi Quattro 1987l 130kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Sedile me Pozicionim Manual 
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Klimatizator Manual  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  ECO Start/Stop 
Dritat Xenon   Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 991

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 180000 km

Viti: 2013

Engine size: 1987 l

Motorri: 130 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: gri

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 18,500 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Audi A4 S-Line 2.0 TDi Quattro € 18500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/991/mektrin-auto/audi/a4

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800