Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Jaguar F-Pace Pure 2.0D AWD Aut. 132kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  6 Airbag 
Sedile me Pozicionim Manual  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike Para  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 19"  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit me Lekure  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Paketa Pure 
Dalje Klimatizatori Prapa  Dritat Xenon  
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 990

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 23000 km

Viti: 2017

Motorri: 132 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Fuji White)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Cmimi: € 44,900 EUR

Seller Information

Name: Indrit

Username: Indrit

Phone: +355672028404

Email: i.kruja@mektrin.al

QR Code

Jaguar F-Pace Pure 2.0D AWD Aut. € 44900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/990/mektrin-auto/jaguar/f-pace

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800