Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz E Class 350 Bluetec 4 Matic Executive 2987l 185kW

Pajisje

Opsione Baze
6 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Pasqyrat me Komandim 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Pasqyrat me Palosje Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 18" 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon i Pozicionueshem  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Impianti Audio Harman/Kardon LOGIC7 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Full LED 
Drita Mjegulle  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 988

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 62000 km

Viti: 2015

Engine size: 2987 l

Motorri: 185 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: blu (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 32,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz E Class 350 Bluetec 4 Matic Executive € 32000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/988/mektrin-auto/mercedes/e-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800