Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Range Rover Sport TDV6 SE 2987l 190kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Sistemi Audio Land Rover 250W 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 21"  Telekamera e Pasme 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Catia me Kontrast e Zeze 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Riveshje e Tavanit Morzine 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Suspensione me Ajer me Vetenivelim  Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike 
Dritat Xenon me Grafike LED  Drita Mjegulle 
Drita te Dites LED  Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 973

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 47000 km

Viti: 2013

Engine size: 2987 l

Motorri: 190 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Corris Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 48,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Range Rover Sport TDV6 SE € 48000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/973/mektrin-auto/land-rover/range-rover-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800