Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Jaguar F-Pace 2.0D AWD Prestige 1997l 132kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 19" 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Pilot Automatik 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Dritat Xenon me Grafike LED  Dritat Xenon  
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 972

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 48000 km

Viti: 2016

Engine size: 1997 l

Motorri: 132 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Ultimate Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 37,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Jaguar F-Pace 2.0D AWD Prestige € 37000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/972/mektrin-auto/jaguar/f-pace

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800