Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Jaguar XJ LWB Portfolio 3.0D 2999l 225kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Sedile me Ftohje  Sedile me Masazh Para 
Sedile me Masazh  Sedile Elektrike me Memorie 
Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Tavan Xhami Panoramik me Hapje  Xhama te Erret 
Disqe Alumini 20"  Sistem Surround Camera 360* 
Sedile Lekure Premium  Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa) 
Impianti Audio 825W Meridian  Ekrane DVD Prapa 8" 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Pilot Automatik Adaptiv 
Riveshje e Tavanit me Lekure Alcantara  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Sistem Keyless Entry 
Dyer Me Vakum Soft Close  Ndezje Start/Stop 
ECO Start/Stop  Dalje Klimatizatori Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Head Up Display  Timon prej Druri/Lekure 
In Control Touch Pro 825 W Meridian Surround System  Inserte Druri Linear Walnut 
Dritat Full LED  Drita Mjegulle 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 968

Gjendja: E Re

Viti: 6/2018

Engine size: 2999 l

Motorri: 225 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (Ultimate Black) (metallic)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 125,435 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Jaguar XJ LWB Portfolio 3.0D  € 125435 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/968/mektrin-auto/jaguar/xj

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

*Kushtet e financimit mund te ndryshojne ne vartesi te automjetit dhe institucionit financiar te perzgjedhur!

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800