Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Mercedes-Benz E Class 220 CDI Advantgarde 1997l 125kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sensore Parkimi Para dhe Prapa 
Disqe Alumini 17"  Sistem Bluetooth 
Pilot Automatik  Timon i Pozicionueshem 
Sistemi Drejtimit Elektrik  Dalje Klimatizatori Prapa 
Dritat Xenon   Drita te Dites LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 967

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 195000 km

Viti: 2009

Engine size: 1997 l

Motorri: 125 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 16,500 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Mercedes-Benz E Class 220 CDI Advantgarde € 16500 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/967/mektrin-auto/mercedes/e-class

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800