Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
BMW M6 5.0 4999l 373kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Disqe Alumini 19"  Head Up Display 
Marmida Kuadrate Prapa  Dritat Xenon  
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 965

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 21000 km

Viti: 2007

Engine size: 4999 l

Motorri: 373 kW

Karburanti: Benzine

Ngjyra Jashte: gri (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Convertible

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial prapa

Dyer: 3

Ulese: 5

Cmimi: € 29,900 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

BMW  M6 5.0  € 29900 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/965/mektrin-auto/bmw

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800