Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Audi A8 L 3.0 TDI Quattro 2997l 184kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Pasqyrat ne Ngjyren e Trupit 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike Para 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ngrohje  Sedile me Ftohje Para 
Sedile me Ftohje  Sedile me Masazh Para 
Sedile me Masazh  Sedile Elektrike 
Sedile Elektrike me Memorie  Pasqyrat me Palosje Elektrike me Memorie 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Disqe Alumini 20" 
Sistem Surround Camera 360*  Sedile Lekure Semi Aniline 
Klimatizator Automatik Zonal 4 Zona (Prapa)  Ekrane DVD Prapa 10.2" 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik  Pilot Automatik Adaptiv 
Riveshje e Tavanit Morzine  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem Elektrik 
Sistem Keyless Entry  Dyer Me Vakum Soft Close 
Ndezje Start/Stop  ECO Start/Stop 
Dalje Klimatizatori Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual 
Head Up Display  Impianti Audio Bang and Olufsen 
Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing  Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist 
Suspensione me Ajer - Prapa  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Matrix 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 964

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 67000 km

Viti: 2015

Engine size: 2997 l

Motorri: 184 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze (metallic)

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Sedans

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 4

Cmimi: € 63,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Audi A8 L 3.0 TDI Quattro € 63000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/964/mektrin-auto/audi/a8

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800