Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Audi A3 1.6l 105kW

Pajisje

Opsione Baze
Sedile Prej Cope  Drite Frenimi Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore me Pult  Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa 
Mbeshtetese Krahu Para  ISOFIX 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 19" 
Timon Prej Lekure  Timon i Pozicionueshem 
Dalje Klimatizatori Prapa  Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa 
Dritat Xenon   Sedile Comfort 
Drita Mjegulle  Drita te Dites LED 
Dritat Automatike 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 963

Gjendja: E Perdorur

KM te pershkruara: 177000 km

Viti: 2013

Engine size: 1.6 l

Motorri: 105 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e zeze

Ngjyra Brenda: e zeze

Karroceria: Compact

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: diferencial para

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 13,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Audi A3 € 13000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/963/mektrin-auto/audi/a3

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800