Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Discovery Sport HSE TD4 1999l 110kW

Pajisje

Opsione Baze
8 Airbag  Drite Frenimi Prapa 
Drita Mjegulle Prapa  Timon me Komanda Multifunksional 
Xhama Elektrike  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
Kompjuter Bordi  Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Disqe Alumini 19" 
Telekamera e Pasme  Sedile Lekure Oxford 
Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona  Impianti Audio 380W Meridian 
Catia me Kontrast e Zeze  Sistem Bluetooth 
Sistem USB  Pilot Automatik 
Riveshje e Tavanit Morzine  Levat e Transmisionit ne Timon 
Timon i Pozicionueshem  Sistem Keyless Entry 
ECO Start/Stop  Sistem Lane Keep Assist 
Paketa Dynamic  Dalje Klimatizatori Prapa 
Bagazhi me Hapje/Mbyllje Automatike  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Tavan Xhami Panoramik Fix  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Xenon   Drita te Dites LED 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 952

Gjendja: E Re

Viti: 3/2018

Engine size: 1999 l

Motorri: 110 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: gri (Corris Grey) (metallic)

Ngjyra Brenda: bezhe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 63,200 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Discovery Sport HSE TD4 € 63200 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/952/mektrin-auto/land-rover/discovery-sport

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800