Te dhenat e mjetit

PDF Stampa Email
Land Rover Velar R-Dynamic SE D300 2987l 225kW

Pajisje

Opsione Baze
Drite Frenimi Prapa  Drita Mjegulle Prapa 
Timon me Komanda Multifunksional  Xhama Elektrike 
Mbyllje Qendrore  Mbyllje Qendrore me Pult 
Mbeshtetese Koke Para dhe Prapa  Mbeshtetese Krahu Para 
ISOFIX  Kompjuter Bordi 
Sensore Shiu 
Opsione Shtese
Sistem Navigacioni  Sedile me Ngrohje Para 
Sedile me Ftohje Para  Sedile me Masazh Para 
Pasqyrat me Palosje Elektrike  Sedile Elektrike 
Sensore Parkimi Para dhe Prapa  Tavan Xhami Panoramik me Hapje 
Xhama te Erret  Xhami Para Reflektiv 
Disqe Alumini 22" Diamond Turned  Sistem Surround Camera 360* 
Telekamera e Pasme  Klimatizator Automatik Zonal Bi Zona 
Impianti Audio 825W Meridian  Catia me Kontrast e Zeze 
Sistem Bluetooth  Sistem USB 
Pilot Automatik Adaptiv  Riveshje e Tavanit Morzine 
Levat e Transmisionit ne Timon  Timon Prej Lekure 
Timon i Pozicionueshem Elektrik  Sistemi Drejtimit Elektrik 
Sistem Keyless Entry  ECO Start/Stop 
Sistem Lane Keep Assist  Sistem Traffic Sign Recognition 
Paketa Dynamic  Dalje Klimatizatori Prapa 
Mbeshtetese Krahu Qendrore Prapa  Suspensione me Ajer me Vetenivelim 
Instrumentat e Kroskotit TFT Virtual  Blind Spot Monitoring & Close Vehicle Sensing 
Sistem Adaptive Cruise Control and Queue Assist  Marmida Kuadrate Prapa 
Dritat Automatike  Dritat Matrix 

Other Info

Informacion i Pergjithshem

Id: 951

Gjendja: E Re

Viti: 7/2018

Engine size: 2987 l

Motorri: 225 kW

Karburanti: Diesel

Ngjyra Jashte: e bardhe (Fuji White)

Ngjyra Brenda: kafe

Karroceria: Off-Road

Trasmisioni: Automatike

Rrota aktive: 4x4/4-rrota aktive

Dyer: 5

Ulese: 5

Cmimi: € 101,000 EUR

Seller Information

Name: zava

Username: zava

Phone: +355672028404

Email: g.zavalani@mektrin.al

QR Code

Land Rover Velar R-Dynamic SE D300 € 101000 EUR - http://mektrin.al/sq/component/expautospro/detail/951/mektrin-auto/land-rover/velar

Kontakto:

 0672037569

Pagese me Keste

Cmimi shitjes (EUR)

Pagesa pare (%)

Interesi (%)

PeriudhaPagesa Mujore (EUR)

Rreth Mektrin

29 Shtator 2017
28 Janar 2013
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012
20 Korrik 2012

Adresa & Kontakte

LinkedIn

Autostrada Durres-Tirane, KM 6.
Xhafzotaj, Durres
2000 Albania

Email: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.
Tel:   +355 69 70 50 800